نشست مشترک شرکت سیمان آرتا اردبیل با کارخانجات بتن آماده استان گیلان

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان آرتا اردبیل، نشست مشترک مدیران شرکت سیمان آرتا اردبیل با انجمن بتن استان گیلان و مدیران کارخانجات بتن آماده استان گیلان در محل هتل  رستوران سپیدار رشت برگزار گردید.

در ابتدای این دیدار ولی بخشنده، مدیر فروش و بازاریابی شرکت سیمان آرتا اردبیل ضمن گفتن خیرمقدم، به معرفی اجمالی محصولات تولیدی شرکت پرداخته اعلام نمودند: رویکرد دانش افزا و تعامل سازنده با کارخانجات تولید بتن آماده در استان های اردبیل و گیلان در دستور کار شرکت سیمان آرتا قرار گرفته و با برگزاری دوره های مختلف آموزشی و نشست های هم اندیشی در صدد پیوند صنایع سیمان و بتن هستیم .

در ادامه آقای مهندس محرم کریمی، دبیر کانون سراسری انجمن های صنفی تولیدکنندگان بتن آماده کشور، طی سخنانی به ضرورت اینکه باید شناخت اصولی و صحیح نسبت به سیمان های تولید در کشور ایجاد شود گفت : سیمان آرتا اردبیل جزو محصولات با کیفیت تولید شده در کشور می باشد و این شرکت در تولید سیمان های آمیخته در رده های صدر کشور قرار دارد.

در ادامه نشست آقای مهندس علیرضا رحمتی ، مشاور سیمان و بتن شرکت سیمان آرتا اردبیل با ابراز خوشحالی از برگزاری چنین نشست هایی ، ابراز داشت : امیداوارم این دوره ها و نشست ها به صورت مداوم برگزار گردد، همه ما خوب است بدانیم که آشنایی هر چه بیشترمان با استانداردهای ملی و روش های استاندارد تولید سیمان و بتن آماده، موجب بالا رفتن کیفیت محصولات تولیدی و در نتیجه توسعه پایدار در سطح کشور خواهد شد.

وی در نهایت خواستار ارتباط مستقیم و چهره به چهره میان کارخانجات بتن آماده و مدیران و کارشناسان شرکت سیمان آرتا اردبیل شد.

در پایان جلسه مدیران انجمن بتن استان گیلان و نیز مدیران کارخانجات تولیدکننده بتن آماده استان گیلان ، ضمن سخنانی به مهمترین موارد و مشکلات پیش رو پرداختند که در ذیل به صورت تیتر وار گزارش می شود.

-بالا بودن قیمت سیمان آرتا اردبیل به نسبت سیمان خزر

-بالا بودن کرایه حمل و نقل سیمان از اردبیل به استان گیلان

-ممنوعیت ورود سیمان به استان گیلان در مواقع تابستان

-ضرورت عقد توافق نامه مابین کارخانجات بتن آماده گیلان با شرکت سیمان آرتا اردبیل

-ضمن اعلام رضایت از کیفیت سیمان تولیدی شرکت آرتا، نوسان های کیفی در طول سال موجب کاهش کیفیت بتن های تولیدی می شود.

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook

جدیدترین اخبار و مقالات

نشست مشترک شرکت سیمان آرتا اردبیل با کارخانجات بتن آماده استان گیلان

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان آرتا اردبیل، نشست مشترک مدیران شرکت سیمان آرتا اردبیل با انجمن بتن استان گیلان و مدیران کارخانجات بتن آماده استان گیلان در محل هتل رستوران سپیدار رشت برگزار گردید.

ادامه مطلب »
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x